| anonim_4396 a întrebat:

Ce apa plata sau minerala recomandati?

15 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! apa plata pregatita de tine, fierbe apa si raceste-o! e cea mai buna, am cumparat apa plata si are gust ciudat, nu imi place, asa ca cea facuta de tine e cea mai indicata.

| Sara2 a răspuns:

Nu stiu ce diferente observati voi intre ape ca mie mi se par la fel toate, in plus au destule microorgnisme asa ca tot mai bine apa de canal ca nu costa, sau sifon ca e f ieftin si are acid

| cristi202 a răspuns:

Depinde de gust. Mie imi place Poiana Negri sau Borsec. Dar cea mai buna e cea pe care o poti bea direct de la izvorul unui munte. happy Pacat insa ca te costa deplasarea.

| Raraa a răspuns:

Iti recomand Aqua Carpatica, desi e scumputa, e de calitate.

| AdeM1111 a răspuns:

Apa plata e cea recomandata.Apa minerala produce piatra la rinichi

| Cosminovici18 a răspuns:

Dorna,Poiana Negri, Izvorul Minunilor, Borsec! Toate sunt bune vezi ca sunt amestecate si plata si minerala!

| Dizz a răspuns:

Borsec.

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Borsec cea mai buna

| CrazyGirl2 a răspuns:

Aqua Capatica, Dorna, Izvorul Minunilor.Eu numa din astea beaulaughing

| Kazumy a răspuns:

Dorna,Borsec-plata (de la minerala mi se face rau si vomit rolling on the floor big grin

| MissYouToo a răspuns:

Profesorul meu de geografie spunea ca apa minerala Izvorul minunilor, e de fapt "Izvorul minciunilor". Spunea ceva de felul in care e facuta!

| Spiruduşş a răspuns:

Dorna - Plata
si minerala mie imi place Izvorul minunilor.
E buna si Borsec dar e prea 'acidulata' pentru mine.

| PavelAndrei78 a răspuns:

Eu beau Calipso, nu are nitriti si e apa naturala de izvor

| Aromă a răspuns:

Dorna

| aaaaaaaaaaaaaaay a răspuns:

Mie imi borsec si la dorna