| Ema_4103 a întrebat:

Ce as putea gati la camin? avand in vedere ca am o plita electrica

7 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Depinde de ce bani ai! Gratare,ciorba,mancaruri, supa, etc!

| BRG a răspuns:

Dar toaletă ai in cămin

Dar baie cu duș și toaletă proprie aveti in cămin?

| Ema_4103 explică:

Nu prea merge sa gatesc orice pentru ca dureaza mult...si nici nu am ustesilele necesare, doar o cratita, un ibric si o oala mica...dar un sigur lucru stiu cartofii prajiti sunt la puterelaughing

| Ema_4103 explică:

Avem la comun dusurile, dar e un camin de fete deci nu e o problema

| marina11 a răspuns:

Pai ...multe lucruri ...omleta, piure, pilaf.laughing.cam atat in vine in mintewinking

| HyperionCo a răspuns:

Cam tot ce poti gati la un aragaz normal (fara cuptor, bineinteles). Trebuie sa ai grija cu mirosul de mancare, ca risti sa vina vecinii pe la tine sa iti ceara si ei. big grin

| sandrin4sabin a răspuns:

Cam orice si depinde ce sti big grin