| McHurts a întrebat:

Ce bauturi as putea sa iau de revelionbig grin Ceva mai tare asa gen tequila, stalinska, jack daniels! Funda

10 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

JB sau vodka. Sau poti combina stalinska cu alte bauturi si intri direct in coma alcoolica.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Eu prefer Martini ( sau Garrone Bianco, deoarece noaptea-i lungă ), acum depinde dacă ţie îţi place ( şi depinde şi ce invitaţi ai )...

Sau, dacă vrei ceva mai tare ( cum zici ) atunci : Perfect Lemon Vodka ( 32 grade ), Smirnoff No.21 Red Label Vodka ( 37, 5 grade ), Wyborowa Exquisite Vodka ( 40 grade ), Stalinskaya Vodka ( 40 grade ), o "Pălincă de Maramureş" ( 52-56 grade ), etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iti recomand acest site:
http://www.laurasava.ro/category/bauturi-alcoolice/
Te pup!

| Ramona000 a răspuns:

Vodka,palinca,j.d dar ai grija sa nu te inbeti

| EvaneSScence a răspuns:

Daca vrei s ate dai mare, ia Jack Daniels ca e mai scump.
Daca vrei sa te simti bine, ia ce-ti place tie si prietenilor tai. Nu uita ca fetele prefera gen mai soft gen Campari, Martini.

| Twatwaffle a răspuns:

Tedy Play.Te faci muci de la ala de morcovi.

| passyon22 a răspuns:

Daca vrei sa faci senzatie iti recomand chivas regal, e peste jack daniels si la pret si la tot

| GOLD99 a răspuns:

Mai nou este preferat lichiorul de revelon, cele cat mai exotice, de exemplu lichior de ou, de banane sau de portocale, mie imi place de exemplu lichiorul de papaya.

| ny098 a răspuns:

Tequila-cea mai buna!

| AcadeaMulticolora a răspuns:

Absolut Vodka.