| anonim_4396 a întrebat:

Ce clătite preferați, cu: fineti, gem, brânză dulce, telemea cu usturoi sau cu carne tocată?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu magiun de corcodusi, de caise, de porumbite, gem de mure, de corn sau de afine rosii.

| Adry05 a răspuns:

Nutella
și am mâncat odată făcute de o fată cu brânză și spanac parcă și au fost foaaarte bune.

| alina2k18 a răspuns:

Clatitele cu Nutella sau dulceata de visine/capsuni.
Cu carne prefer pateutele laughing si placintelewinking turcesti sau suberekul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu Nutellawinking
Sunt bune și cu brânză dulce, am mâncat, fiecare are gustul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar cu carne tocata? Pune niste urda cu marar si zahar sa vezi ce bune sunt happy

| Feyenooord666666 a răspuns:

Cu gem

| Drkurt01 a răspuns:

Goale, dar presupun ca si cu fineti merg. Cu gem nu imi prea plac. Pe celelalte nu le-am incercat