| Mariuszee a întrebat:

Ce fel de pietricele trebuie pentru plantarea unui bambus. Cele din natură sunt bune? Am auzit ca ei cresc si in nisip, daca il folosesc pe cel decorativ (colorat)oare-i bun?

3 răspunsuri:
| Edwar a răspuns:

Da e bun doar ca trebuie udat mai mereu eu am bambus plantat in nisip alb coral!

| Mariuszee explică (pentru Edwar):

Super...si rezista in timp daca este întreținut cum trebuie? De cat timp il ai?

| Mariuszee explică (pentru Edwar):

Revin cu o întrebare. vasul bambusului tau are găurele de scurgere a apei.crezi ca dacă îl plantez într o vaza fără găuri e o problema?