| didutu_6969 a întrebat:

Ce feluri de mancare preferate aveti dar fara cartofi prajiti, etc?

12 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Salata boeuf!

| hontapoc a răspuns:

Incearca retete de pe http://culinar.bzi.ro. sunt asa buuune...

| Tourniquet a răspuns:

Gordon bleu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna leguma este carnea si daca este si tocata, si mai bine. Pofta buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciuperci umplute cu piept de pui si cascaval.

| ioanaisfetcu a răspuns:

Sarmale, salata de boeuf, ciorba de burta.

| ioanaisfetcu a răspuns:

Supa cu galusti din cocos sau gaina de tara.

| CopilașTembel a răspuns:

Spaghete cu sos cu multa carne facute de mami tongue

| Denysa2012 a răspuns:

Sushi

| padukie a răspuns:

Sall incearca si u un snitel cu piure...sau poti incerca niste spaghete cu carnita sau muschi de porc cu sos pe deasupra.Ar mai fi si musacaua este o delicatesa pentru minewinking! Sper ca te-am ajutat si mi-a placut faza cu,, fara cartofi prajiti'' (oricum cine n-ar prefera cartofii aceia prajiti cu ketchup pe ei)! Hay pofta BUNAwinking!