| Sara2 a întrebat:

Ce mancaruri detestati? adica ce nu mancati?

19 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu am asa ceva!

Abh
| Abh a răspuns:

Caltabosi, carnati proaspeti de porc, sangerete, creier pane, umplutura de miel, carne de oaie.

| AvalohAlyn a răspuns:

Sunt multe mancaruri care nu-mi plac.Insa pilaful, orezul, sarmalele, unele legume, ghiveciul etc.sunt unele dintre ele.

| Sara2 explică:

Pentru ca m-a intrebat anya o sa zic si eu
fasole, mazare, salata beof, masline, mamaliga, parizer si marar
mi-e scarba de ele, in rest mananc absolut orice

| cristi202 a răspuns:

Un gurmand ca mine nu poate detesta vreun fel de mincare. Daca e bine facuta, bineinteles. Insa totusi am si eu o "chichita" - eugeniile. Pentru ca la gradinita eram obligati sa le mancam si nu aveau crema, era mai mult biscuitele de ele, si erau f uscate, de atunci nu mai imi plac de loc (sotia mea in schimb era topita dupa ele, dar acum nu mai gaseste eugenii care sa fie bune).

| danut a răspuns:

Mancaruri cu fasole verde, bame si vinete.

| Anutza2610 a răspuns:

Pilaf

| Lollidella a răspuns:

Toba :-& spanac, ciulama [ o urasc de la gradinita laughing ], ciorba de burta si mai am cateva dar nu`mi aduc aminte

| patty32 a răspuns:

Ciorba de burta si carnea de oaie :-&
Tu?big grin

| ktoka a răspuns:

Maslinele big grin nu-mi plac

| loricel a răspuns:

Rosii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caltabosi (beach, beach) Nu voi mai manca niciodata asa ceva. Dar a ta care e?

| Cristary a răspuns:

Pilaf si ciuperci straight face

| BAIATUL110 a răspuns:

Supa de salata happy

o detest!

| sfdshsnsa a răspuns:

Ciorba de pui

| Muffins a răspuns:

Spanacul si capsunilelaughing

| Abby_6693 a răspuns:

Mancarea de castraveti[bleh, bleah, bleah]
in rest toate i'mi plac!:d

| Vampire_fan a răspuns:

Ficat

| Flori_2309 a răspuns:

Tecilaughing nu le suportat wits' end