| Hirol a întrebat:

Ce mancaruri sanatoase mancati voi?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Retete romanesti bune

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E vară. Salată. Fructe.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mici si bere

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ciorbe, brânzeturi, carne fiartă, ouă fierte, salate, fructe.

| mentholinks a răspuns:

Carne sanatoasa, legume sanatoase, suc sanatos, tigari sanatoase, etc.

| RKBlue a răspuns:

Iaurt(simplu),salate,lapte,fructe,cafea naturala, miere, carne, etc.
Adica cat mai simple si cat mai putin procesate si fara coloranti sau arome artificiale.
Aa, si apa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit nesănătoase și deja scriam chipsuri și mc laughing)))
Mâncarea gatita pentru mine înseamnă mancare sănătoasă

Răspuns utilizator avertizat
| Furnicuta000 a răspuns (pentru XKronstadt):

Pe ce te bazezi cand spui asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piept de pui la gratar cu salata, ciocolata neagra, porumb fiert, apa plata rece, omleta cu marar cu cascaval ras pe deasupra, fructe de padure, iaurt in stil grecesc, cafea sau ciocolata calda, limonada, ciuperci la gratar, avocado, pizza, paste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mâncare gătită, cum ar fi: ciorbă de cartofi și legume, piure de cartofi, salată de roșii și salată verde, mâncare de mazăre, pilaf din orez și legume, iaurt degresat, mămăligă cu brânză.

Răspuns utilizator avertizat
| Pati2500c a răspuns:

Fructe, legume, iaurturi, mancare gatita, carne la gratar, evitam prajelile pe caldura asta. Branza cu rosii nota 10 happy. Cam astea sunt

| svenhassel13 a răspuns:

Nu mănânc sănătos, deci scuze

| LaElly11 a răspuns:

Răbdări prăjite

| BlackWatermelon a răspuns:

Salata de fructe, de obicei cu mere, kiwi, banane, piersici, si salata de legume, care poate fi facuta cu castraveți si rosii, ceapa, ardei, sau orice alte legume dupa gustul tau happy