| AlexPatriciu a întrebat:

Ce mâncați dimineața la micul dejun? Funda pentru cea mai gustoasa idee

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Omleta cu avocado: 4 oua, avocado, marar, ardei gras, branza.

Sau: oua fierte, fasole rosie, masline, muschi afumat, paine integrala.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nimic,manc doar la ora 2, de recomandat este dimineata sa mancam ceva proteine asta va tine senzatia de foame in jos, carbo cresc pofta de mancare, propun 3 oua fierte

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Sunt bune ouăle mâncare dimineața?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si daca nu mancam chestii interesante si gustoase, nu primim funda? :/

Dimineata mananc la lucru bruschete/oua/produse de patiserie/iaurt cu fructe.

| Cosmin86 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Tu raspunzi pentru funda? serios?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Cosmin86):

laughing)))))) evident ca nu -_-
Citeste intrebarea prima data...

| GabiDumitrescu a răspuns:

Piine prajita cu Vegemite si un pic de unt! MIEZZZ! https://www.youtube.com/watch?v=P_sUhTWtvG4
P.S. Foarte serios zic. Cam greu de gasit la noi, dar gasesti pe Amazon la preturi foarte bune daca iei mai mult. Eu am luat un bax de 12 si chiar daca am platit si transport am ajuns la jumatate ca pret fata de cit as fi dat daca luam de la noi.

| SilentRain a răspuns:

Cafea cu biscuit, sau ce dracu mai găsesc în frigider laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai des mananc nimic cu apa. Poti sa cauti pe Pinterest idei de mic dejun in functie de preferintele tale.
Clatite pufoase sau briose cu aluat de clatite
Oua in paine la cuptor cu brocoli crud
Smoothie cu diverse fructe, ovaz, migdale si fistic
Fistic
Omleta cu branza/mozzarela, marar si diverse seminte (chia, dovleac, susan, floarea soarelui etc )
Pasta de avocado cu ce am chef ( nuci, rosii, prosciutto, masline etc. )
Terci de ovaz cu fructe si fulgi de cocos
Terci de ovaz proteic : https://www.youtube.com/watch?v=4nJ5NBrNskk

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Fructe,iaurt cu cereale, oua fierte, omleta cu rosii, cascaval, sunca.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Salata, fructe, omleta