| wannabe a întrebat:

Ce mancati la micul dejun? Cu cat raspundeti mai multi cu atat vedeti si voi varietatea de alegeri.va rog raspundeti fiecare

23 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu obișnuiesc să mânănc dimineața, cel mult o ceașcă de cafea slabă.
Pa, pa.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi incep ziua cu o cafea Jacobs fara zahar si putin mai tarziu un iaurt dietetic 1 % cu cereale integrale.

| cretzufinish a răspuns:

De obicei lapte cu cereale (daca am lapte sau cereale), daca nu una sau alta laughing Daca nu am timp iau un fruct si fug. Cafea nu beau.

| Elena1234456 a răspuns:

Nu prea mananc dimineata, niste cereale cu fructe cel mult big grin.

| T a răspuns:

Nu prea mananc de dimineatalaughing...de obicei cereale cu lapte.

| katala a răspuns:

Ciorba! Chiar asa, si ma simt mult mai bine decat atunci cand nu mancam nimic pana pe la ora 10. Ba chiar am si slabit un pic. Va sfatuiesc si pe voi sa incercati macar cateva zile si mai vorbim dupa!

| Simon a răspuns:

In cursul saptamanii din cauza programului: 2-3 lingurite de miere si Activia MicDejun sau doi covrigi brasoveni + o minunata cafea. In weekend imi incep ziua cu cat mai multe legume si lactate. Pofta mare tongue

| z0uzh0lina a răspuns:

Eu la micul dejun manant de obicei Activia Mic Dejun si beau un Actimel.

| Klara a răspuns:

Ce-mi permit si eu. thinking
De obicei nu prea mananc, dar daca chiar mi-e foame, dau navala in punga de cereale (goale - pentru ca sunt alergica la lapte) + cafeaua sau tigara de rigoare.

| elyssa20 a răspuns:

Azi de dimi am mancat o omleta, iar in general imi iau cutia de lapte si beau, plus cafeluta de rigoare si tigara nelipsita

| Turquoise a răspuns:

Obicei prost stiuoh go on dar nu mananc dimineata.nu pot :-&

| RфZaημtzα a răspuns:

Ex:o cana de ceai cu o felie de mierebig grin

| loricel a răspuns:

In timpul saptamanii un sendwich, iar in weekend incep ziua direct cu pranzul laughing.

| kitty947 a răspuns:

Iaurt cu cereale si o banana :X Imi place combinatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu. salata de fructe si inca ceva cum ar fi putin cascaval sau ceva usor :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lapte/sana/iaurt cu biscuiti graham sau un sandwich, dupa care o cafea tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi la micul dejun am mancat trei mandarinehappy

| tania77 a răspuns:

O cana cu lapte, un croissant sau biscuiti, un fruct si nelipsita cafea.

| TheOriginalUser:) a răspuns:

Pai de la un timp m-am obisnuit sa mananc activia mic dejun cu cerealehappy

| lovepiink a răspuns:

Cereale! Miam!

| iasminhappypills a răspuns:

Dimineata...mmm...mananc ce mananc si la pranz.laughing iar seara eu mananc cereale cu lapte si sandwishuri la toaster. big grin De ingrasat nu ma ingras am metabolismul f rapid, so avantaj eu

| ThePrincessOfTheDark a răspuns:

Eu mananc rosii cu cas

| denisa06 a răspuns:

Activia mic de jun sau zuzu cu mango si piersici iaurt de baut daca nu le am un sandwichy la toaster cu cereala cu laptee dar obiceiul prost astea le mananc in vacanta pe la 11 jumate ca dimineata la scoala nimic