| aramnicolae a întrebat:

Ce masina de spalat sa aleg intre indesit si wirpool?

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Arctic. Are 5 ani garantie.

| ROB3RT89 a răspuns:

Depinde de masina, ca firma Whirlpool!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

BEKO

| Lioana a răspuns:

Am avut masina de spalat Indesit si a fost foarte buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As recomanda Ariston eu...Dar si variantele tale sunt bune. Depinde de specificațiile fiecareia. Fa o comparatie...

| Shammal a răspuns:

Eu am avut indesit si pot spune ca sunt bune, Whirlpool imi par mai comerciale, asta fiind doar o impresie.

| venividivici2017 a răspuns:

Whirlpool nu mai sunt ceea ce erau odata.Cu prima masina nu am avut nici o problema, multi ani...a doua s-a stricat dupa vreo 2 ani!

| Alexandruuu88 a răspuns:

Wirpool 100%

| OAly a răspuns:

Oricare. Ambele sunt marci bune. Depinde de model si de pret.

| Temüügin a răspuns:

Eu zic sa alegi wirpool.