| monstereye a întrebat:

Ce pot manaca la micul dejun? stiu ca e intrebare idioata dar m-am saturat de lapte cu cereale!

Răspuns Câştigător
| Mariutza83 a răspuns:

Cereale cu lapte!rolling on the floor

8 răspunsuri:
| tania_5982 a răspuns:

Oua mananci? Sunt multe feluri in care le poti prepara: Omleta, oua ochiuri, oua fierte, etc. Eu mai mananc si mezeluri. Iti poti face tartine cu cascaval, sunca, legume ( castraveti, rosii, ardei) sau un sandwich. Sunt multe idei pentru micul dejun si nu ingrasa!

| Ebsghjs a răspuns:

Paine prajita cu gem si unt + ceai.

| mishuzuchan a răspuns:

Margarina cu paine si cu ceai biscuitzi o bucatica mica de ciocolata danone etc etc

| monstereye explică (pentru mishuzuchan):

Sunt alergica la margarina unt se poate?

| mishuzuchan a răspuns (pentru monstereye):

Dap ^^ e foarte bun si untul dimineata

| DolsePapusik a răspuns:

Nimic! Nu mananci nimic ca te ingrasi si dupa aceea dai vina pe noi! big grin big grin!

| monstereye explică (pentru DolsePapusik):

Eu nu manac seara deci big grin

| DolsePapusik a răspuns (pentru monstereye):

Pai nu mai manca nici dimineata laughing