| tilica91 a întrebat:

Ce reteta de sarmale vegetariene vi se pare cea mai gustoasa?

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! in general eu ma inpac mai bine cu sarmalutele de post, si daca pui tot ce trebuie ies bune, indiferent daca sunt cu ciuperci, soia, cu stevie, loboda, nuci sunt un deliciu pentru fam mealove strucklove strucklove struck per total toate sunt bune daca mai adaugi si un pic de dragoste si mult sufletlove strucklove struck

| alessia5158 a răspuns:

Cele cu ciuperci, pasat si varza acra!--- reteta de preparare de aici este destul de clar explicata : http://www.topsanatate.ro/articol/sarmale-cu-pasat-si-ciuperci-23852.html

| Zenithf a răspuns:

Cu ciuperci. big grin

| MirunaMira9 a răspuns:

Cuuu soiaaaa sunt f.f.f.f. gustoase!
Reteta:http://www.gustos.ro/retete-culinare/sarmalute-cu-soia.html Fundaa?

| AFR81 a răspuns:

Da,cu orez si ciuperci.

| Hellene08 a răspuns:

Cu orez si ciuperci big grin

| Radux a răspuns:

Cu nuci si ciuperci.

| linus42 a răspuns:

Una fara soiabig grin