| DracuIa a întrebat:

Ce sa imi fac de mancare azi? Idei?
Ma gandeam la un spanac cu ochiuri sau mazare cu sos si aripioare de pui sau zeama de potroace.

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Spanac, ochiuri si mamaliga.
Mai incolo bagi o tochitura cu jumari si branza sarata, din restul de mamaliga.
Zeama merge bine daca e de perisoare, radauteana, sfecla sau fasole. Dar e mult de munca la ea.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spanac cu ochiuri e sănătos și niste roșii, sau Gordon bleu și salata de roșii și castraveți, dovlecei pane, sau spaghete carbonara.

| Deea974 a răspuns:

Salata de vinete, salata de ciuperci, risotto, supa de pui cu galuste, snitel de pui cu ou si parmezan cu garnitura de cartofi piure