| iShadowz a întrebat:

Ce sa mananc ca sa nu mai am pofta de mancare?
Nu vreau pastile.

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. In fiecare dimineata bea un pahar mare cu apa fierbinte in care sa storci zeama de la o jumatate de lamaie. Daca totusi simti nevoia sa rontai ceva intre mese, incearca o guma fara zahar.

4 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Heii.Iti propun sa mananci un fruct sau un iaurt.

| AgentulVIPPro a răspuns:

Mananca o shaorma si iti garantez ca nu iti va mai fi foame! da fara ceapa si castraveti! si cu mai mult sos dulce nu8 picant

| imitatiedeom a răspuns:

Baga tigari + cafea si uiti de foame. Dar trebuie sa ai grija ca daca nu mananci faci gastrita si de la gastrita ulcer. Daca ai ghinion... thinking

| Loghin_Alina_1985 a răspuns:

Cand nu vreau sa am pofta de mancare imi fac suc natural de grefi.La mine functioneaza.