| TudorM15 a întrebat:

Ce se intampla daca am lasat din intamplare vreo 6-7 zile butoiul de varza murata deschis? Mentione: Varza s-a facut, butoiul a stat la o temperatura destul de scazuta (in pivnita).

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In afara de miros nu are nimic.

| darrio2007 a răspuns:

Sa te pastreze pentru la primavară?

| sierra1 a răspuns:

Acum iarna sau vara?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimic.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mentione, esti italian? laughing Găletele cum spune Sony medina sau bănană la concurentul Răzvan Babană, daca ai lasat butoiul de varza deschis ne acoperit 7 zile nu are nimic, sa mai aerisit varza, doar ca va mirosii in incăpere a pîrțurilaughing, acum închide butoiul pune i capacul si deschide un geam sa se aeriseasca camera.

| TudorM15 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Numai acum am realizat? Mentionez*** Oricum, multimesc pentru raspuns

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pute a varza murata in pivnita...

| MilmolfayCuTaitei a răspuns:

Mai nimic

| Ginoohaio a răspuns:

S-a stricat