| gogu220 a întrebat:

Ce se monteaza prima oara in bucatarie gresia sau faianta?

Răspuns Câştigător
| LoredanaS19 a răspuns:

Prima data pui faianta iar la urma cand esti gata pui gresia pentru a evita orice neplacere ( de obicei sa nu se zgarie sau in cel mai rau caz sa o crapi) happy sau poti pune si gresia dar cu condiţia sa pui ceva pe jos, dar mai bine pui faianta prima datahappy

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Unui meserias bun, cu experienta ii este indiferent.
Altii incep cu faianta, fiindca va cadea mai rapid big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faianța. Dacă montezi prima oară gresia, se va zgâria în timp ce se montează faianța.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima oara se pune faianta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zidurile bucătăriei laughing Un meseriaș bun nu zgârie nimic!

| Andersen2k18 a răspuns:

Fainta se monteaza prima oara, apoi gresia.

| jon987654321 a răspuns:

Il poti intreba pe Celentano doar el este in masura sa iti raspunda concret cu o teoremă.