| ralucap91 a întrebat:

Ce stiti despre gheata carbonica si ce parere aveti? va fi de efect la o nunta?

6 răspunsuri:
| Dzeko7 a răspuns:

La nunta? Dupa parerea mea e imposibil sa treaca neobservata, sigur o sa faca o impresie buna.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Face foarte multa inpresie eu am fost dj la o nunta si am aut si gheata cu un joc frumos de lumini crede-ma ca miri sau simtit ca in al 9 lea cer a fost foarte frumos

| LoLiLop a răspuns:

Costa in jur de 150-200 RON (depinde cat iei si de unde iei) si e spectaculos. Poti pune 2 granule in paharele cu sampanie impresionand astfel invitatii cu o "potiune magica" sau il poti folosi pe ringul de dans si, cu un joc de lumini potrivit ii poti fermeca pe cei prezenti, dar si mirii se vor simti ca intr-un basm.

| ralucap91 explică (pentru LoLiLop):

Se poate consuma bautura in timp ce isi fac efectul acele granule? si ce senzatie ai? e deranjanta la gust sau la miros in momentul in care aproprii de gura sau pui pe limba?

| tacitacitaci a răspuns (pentru ralucap91):

Nu patesti nimic. Expunerea e prea scurta, dar daca ar fi sa inspiri doar "fumul" ala pentru cateva minute, devine periculos. E periculos daca pui o granula pe limba, are -73 de grade celsius parca.

| LoLiLop a răspuns (pentru ralucap91):

Gradul de tarie alcoolul nu se mai simte atat de tare, dar accentueaza insa aroma.Nu are miros si nu e toxica (ca orice lucru trebuie sa fie cu masura; ce e prea mult strica) Acum depinde de fiecare daca indrazneste sa guste.
P.S. Nu doar invitatii trebuie sa se simta bine ci si mirii. E seara lor.
P.P.S. Casa de piatra!