| lamasanustefan a întrebat:

Ce Vin recomandați la 10 lei?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ieftin,apa cu chimicale, mie imi place angeli

| mihai69 a răspuns:

Vin la tine.

| Frank51 a răspuns:

Nu prea ai de ales, sânge de Taur sau cotnari, uneori am mai văzut sticle la 5 litrii la pret foarte bun.

| Frank51 a răspuns (pentru RAY):

Eu dacă sunt nevoit să iau de la magazin, iau cel mai scump vin, care de regulă e 40 de lei laughing, dar sincer prefer bere sau tărie cu suc.

| Invictusman a răspuns:

Mai bine vin de casa.

| DaniTDCI a răspuns:

Gasesti pe cineva care vinde vin facut de casa si cumperi, nu recomand vin din supermarketuri la 10 lei.

| Mirel4412 a răspuns:

Vin de la marginea drumului vandut de oameni, cel mai bun! ( Poate si cu 2-3 pastile in el)

| Ødegaard a răspuns:

Drumu" de la Vie