| ramoonaaa a întrebat:

Cine imi poate recomanda niște vinuri bune la preturi accesibile?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

S-a făcut test, dar nu unul singur ci multe. Li s-au prezentat la persoane laice, nu la degustători de vinuri, vinuri scumpe ( deci de calitate) și vinuri ieftine, în sticle ne etichetate. Aproape nimeni nu a reușit să remarce diferența, și le-au încurcat.

| GoldenZenith a răspuns:

Rosu, alb, roze?
Cele din gama Budureasca, Beciul Domnesc, Caii de la Letea, Crama Oprisor. Dar depinde ce buget ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lacrima lui Ovidiu