| RI1208 a întrebat:

Cine mă poate ajuta cu câteva modele de espressor cu capsule mici?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel de la Nespresso e de departe cel mai bun

| Wr3nch a răspuns:

De acord cu suntserios. Totusi daca nu te deranjeaza o selectie mai mica de arome si Cafissimo e ok.

| RI1208 explică (pentru Wr3nch):

Ideea e ca as vrea o selectie mai mare de produse. De aceea vreau cu capsule mici. Cei de la dolce gusto mi se par ca au o oferta limitata arome si as vrea unul cu mai multe tipuri

| Wr3nch a răspuns (pentru RI1208):

Well Nescafe are cea mai mare selectie. Sunt foarte multe capsule alternative pentru Nespresso, care pare sa fie cea mai populara versiune.