| Anusroz a întrebat:

Credeți că atunci când adevărata Steaua va reveni în liga 1, fcsb va rămâne fără suporteri?

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Care adevărata Steaua? Cea inventată de armată și ținută din bani publici sau cea care a scos capul prin Europa și a jucat cu Chelsea, Villarreal, Ajax, Twente etc sub conducerea lui Becali? FCSB e continuarea a ce a însemnat Steaua în Europa, are aceeași conducere. Ce se întâmplă acum este un circ ieftin. Un fel de cazul CSU Craiova - FCU Craiova, doar că acolo echipa CSU nu a început din liga a 4-a ca și CSA, ci dintr-un eșalon superior.

| Iote a răspuns:

Care e "adevarata Steaua"?
Ce scurta e memoria oamenilor!