| edytZzza a întrebat:

Credeti ca daca mananc o punga de pernite viva ( 200g ), ma voi ingrasa?
Dau funda!

6 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Numai dintr-o singura punga, sigur ca nu! Numai sa nu fie in fiecare zi cate o punga!

| unknownn a răspuns:

Mama ce oameni, ce-ati ajuns, sa mancati o coaja de paine si o cana cu ceai pe zistraight face
Mananca frate linistit ca nu te ingrasi 50 de kg ca mananci 200 g de viva.

| măcheamăăăî a răspuns:

Daca mananci o data pe luna, nu te ingrasi(iti spun din propria experientahee hee ) dar depinde si de metablolism acum.

| IoanieCriminalul a răspuns:

Eu mananc in fiecare zi cate o punga si nu m-am ingrasat deloc

| jolidon a răspuns:

Poti sa mananci linistita. O punga de Viva nu se va depune. Decat daca devine un obicei. Poti sa mananci o punga pe zi sau ceva echivalent ca numar de calorii dar ai grija ca la 15 minute dupa ce ai mancat-o sa faci miscare sau efort intelectual ca sa arzi caloriile. Asta e cel mai important, sa arzi caloriile ingerate:-)

| anameoow a răspuns:

Nu poti sa te ingrasi pe loc. Daca mananci ceva dulce in fiecare zi te vei ingrasa.Dar nu dintr-o data.