| mohoreabiancabianca a întrebat:

Credeti ca este bine sa mancam clatite cu inghetata?

Răspuns Câştigător
| Stef69 a răspuns:

Mmm daca stii ce bune sunt, mie imi plac cele cu inghetata de vanilie youmiiii

5 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Normal ca daca iti este pofta poti manca, nu stiu daca este bine deoarece nu sunt rea sanatoase, dar daca nu ne facem micile pofte in viata pentru ce mai traim?

| BubuLina999 a răspuns:

Pai daca ai pofta si iti plac dc sa nu fie bine? important e sa nu exagerezi daca vrei sa tii la silueta sau ceva de genul. poti sa ti faci placerile:*..nu e nici o problema atat timp cat sunt cu putina moderatie.

pofta buna!:*

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, este bine şi sunt gustoase!

Toate cele bune.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Foarte nesanatos inghetata or clatite! O sa te ingrasi si apoi sa vezi ce ai de lucru la slabit! (n-am zis ca nu sunt bune sunt foarte dar daca ti la siluieta numai un pic iti recomand)
Pa, Pa!

Răspuns utilizator avertizat