| TudorFox a întrebat:

Crevetii pane din magazin se mananca asa cum sunt sau mai pui ceva pe ei, ceva condiment?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

"Iată dobitoacele din care veţi mânca, din toate cele ce sunt în ape: să mâncaţi din toate cele ce au înotătoare şi solzi.
Dar să nu mâncaţi din niciunul din cele ce n-au înotătoare şi solzi". (Deuteronom.14:9,10)

| AndaAlexandra a răspuns:

Normal, daca sunt pane au deja tot ce le trebuie. Daca mai e nevoie de ceva sau daca vrei tu mai poți adăuga.