| AndreeaDeeaDs a întrebat:

Cu ce as putea sa șterg urmele de grăsime de pe tavan? Au sărit de la ulei și în timp s-au făcut foarte urate.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| akvez00 a răspuns:

Te sfătuiesc să dai cu o solutie antimucegai, sa stergi si sa dai cu var in acel loc.
Recomand sa folosesti o solutie antimucegai pentru ca are clor si acele urme de grăsime se pot curăța foarte ușor, dacă dai numai cu var există riscul ca acea grăsime să iasă la suprafață peste acel strat de var.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu bidinea.
In bucatarie e bine sa faci zugraveala "cu picatele" de culoare bej, astfel se vor pierde stropiturile cu grasime...winking

| cristimihailov a răspuns:

Cu un nou strat de vopsea, din pacate.

| NunuNini a răspuns:

Cu o noua zugraveala. Restul... e can-can.

| Eisenheim a răspuns:

Dacă e alb, merge și cu un corector, cum aveai la școală, sau ai daca încă ești happy