| NYØ2002 a întrebat:

Cu ce te ajuta musli de la lidl care sunt cu un fel de cereale? Te ajuta la slabire?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu te ajută la slăbire.
Pentru a slăbi trebuie mult sport + o alimentație sănătoasă.

| Raven a răspuns:

Te referi probabil la Müsli, fulgi de cereale cu fructe uscate și nuci/semințe. Multe varietăți nu sunt sănătoase, au zahăr adăugat, fulgi de ciocolată etc. Ori îți faci singur acasă, ori cauți la un magazin naturist o variantă sănătoasă. Important e să nu faci exces, au destule calorii, cu toate acele fructe oleaginoase și uscate din compoziție. Dar au minerale, vitamine și fibre și asigură un bun tranzit intestinal.
http://www.andie.ro/......-naturali/

| NYØ2002 explică (pentru Raven):

Astea care le iau de la lidl nu au zahar sau ciocolata etc

| hamate a răspuns:

Mult sport, stil de viata sanatos si multa ambitie, cheia catre succes