| SilentRain a întrebat:

Cum arata lista voastra de cumparaturi?

10 răspunsuri:
| mngzx a răspuns:

E mare si alba happy

| WID a răspuns:

Produse pentru a igieniza casa/apartamentul, produse de ingrijire corporala, mancare, haine.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Lunga

Bula
| Bula a răspuns:

De lungime variabila, insa incape in buzunarul camasii, ne-impaturita.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pe ultima listă.
Apă minerală Izvorul Minunilor 20 litri.

| darrio2007 a răspuns:

Albă si scrisă cu albastru, cu pix.

| Adry05 a răspuns:

Presupun ca te referi la mancare in principiu, de obicei iau sunca, cascaval, branza, iaurt, legume in functie de ce simt ca am pofta si daca ma apuc sa gatesc ceva, fructe in functie de ce am pofta in perioada respectiva, carne, in general de pui, cam astea. laughing

| Lioana a răspuns:

Scurta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucruri utile, caznice.