| Girly97 a întrebat:

Cum este programul meselor și mesele în Spania față de România? Spaniolii mănâncă împreună? Care sunt cele mai populare mâncăruri?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Au niste retete ciudate, doar la restaurant cand opresti pe margine de autostrada - drum national se mananca bine cu 10 - 12€ un meniu felul 1+2 si o sticla de vin sau cafea + desert. In familie mananca ei normal. Cele mai interesante sant jamon, paella, tortilla

| Simpatic a răspuns (pentru mgtow):

Da si cea mai greu de inteles mancare si proasta in opinia mea este bucataria din Catalonia