| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot primi calificare de bucatar? Unde pot face un curs? Multumesc

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Buna, bineanteles ca poti face acest curs, in toata tara se poate face asa ceva totul trebuie sa depinda de tine.Sint tot felul de institutii ce organizeaza acest curs, fie ca il platesti sau sint acumite centre(pentru someri, elevi, studenti)care fac acest curs gratis numai ca trebuie sa indeplinesti anumite conditii.Bafta.

3 răspunsuri:
| carmen_9743 a răspuns:

In toate orasele se poate. Daca faci curs iei diploma, daca nu faci o platesti si tot ai diploma. Oricum la curs nu se invata mare lucru, tot pe langa un bucatar adevarat te formezi. Fura-i meseria si ai cea mai tare diploma in buzunar dar de cursul de calificare tot nu poti scapa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa spui si din ce zona a tarii esti? de piloda in cluj se poate

| andreitraineranc a răspuns:

In urma unui curs, google le stie pe toate cauta acolo curs de bucatar, vezi cine este in orasul tau si aia e