| Adrian1945 a întrebat:

Cum scap de mirosul de urina din canapea? Merge cu bio carpet? Dau funda

9 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Recomand acest spray https://www.emag.ro/......48DG3BBM/, mai sunt si altele de la alte firme dupa aceasta marca. Daca nu iti elimina din prima, mai da inca 1-2 aplicari.

| Adrian1945 explică (pentru MihaelaDart):

Produsul nu mai exista in catalogul lor

| MihaelaDart a răspuns (pentru Adrian1945):

Caută după denumire, sunt și alte branduri care oferă aceeași calitate, ți-am recomandat o marcă să o ai pentru a căuta altele. Preturile sunt de la 50 lei în sus, cele mai eficiente.

| sierra1 a răspuns:

Să-o la săraci... Pentru că merită

| sierra1 a răspuns:

Sau: ia-ți altă pentru că ...meriți

| mihai69 a răspuns:

Cu puțină benzină și o brichetă. Chiar dacă scapi de miros, canapeaua aia tot pișată rămâne.

| Sophieka a răspuns:

Buna

Cheama o echipa care curata canapele. Ti-a urinat cainele / pisica?

| Pantagruel a răspuns:

Incearca otet.

| FabricantDeGunoi a răspuns:

Nu te mai pisa pe canapea. Du-te la Baie