| slyde a întrebat:

Cum schim parola la TPU plzz mare nevoiee repede nu stiu ce sa faccrying

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra in Editare date logare si la Editeaza parola scrii parola veche, apoi parola noua, iarasi parola nou si dai Modifica. Succes si numai bine!

5 răspunsuri:
| N3X7 a răspuns:

Dai la editare date logare si este acolo :p

| Poison0fL0v3 a răspuns:

Te duci la `Editare date logare`...si apoi la `schimba parola` thumbs up

| christine044 a răspuns:

In stanga, unde scrie ''logat ca slyde'' se afla o rubrica ''editare date logare'', gasesti acolo schimbarea parolei.

| BloodElve a răspuns:

LOL...du-te in stanga la editare date logare si mai jos unpic iti apare ca poti sa iti schimbi parola

| ViRuSzZ a răspuns:

"Editare date logare"... Funda?big grin