| ets2 a întrebat:

Cum se face omleta? Sunt singur acasa si n-am de mancare.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fa nimc, mananca paine, mai dai foc la apartament daca nu stii nici sa faci o omleta, ti-o zic fara rautate.
Nu poti sa o suni pe mami?

| popa07ady a răspuns:

Pai daca n-ai de mancare, n-ai nici oua ca sa-ti faci laughing))

| RianaAlexia a răspuns:

Deschizi aragazul, spargi 2 oua, le 'bati' cu furculita intr-o farfurie ADANCA d'aia jn care mananci supa, le pui in tigaia pe care ai pus-o pe foc, si amesteci pana vezi ca incepe sa fie omleta.A da, pube sare daca vrei sa aiba gust.Si daca vrei, iti poti pune ceva sunca/salam ardei etc. Funda? happy

| PinkCutePeach a răspuns (pentru RianaAlexia):

Pune *

| RianaAlexia a răspuns (pentru PinkCutePeach):

? Asta am scris si eu

| PinkCutePeach a răspuns (pentru RianaAlexia):

A da, pube sare daca vrei sa aiba gust.Si daca vrei, iti poti pune ceva sunca/salam ardei etc. Funda? happy
Pune *