| anonim_4396 a întrebat:

Cum se pune butelia la aragaz? Am pus garnitura dar nu se infileteză șurubul

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cheama un pirotehnist sau un instalator de gaz.
Altfel risti sa faca "BUMMM" puternic!

| Fatamuntilor a răspuns:

Sunt firme care se ocupa de asta
Suni, iti aduce butelia, o monteaza, o ia pe cea veche, platesti!

| johnnny123 a răspuns:

Sfatul meu ar fi să chemi pe cineva care se pricepe...

| Brizbriz a răspuns:

Lul, esti exact motivul pentru care la buteliile alea s-au bagat elemente de siguranta anti-idiot care sare in aer si mai mor si vecinii

CAUTA UN SPECIALIST!

| mi25 a răspuns:

La butelie filetul este "pe invers", adica dreapta sus, stanga jos, asa cum se desfileteaza soruburile, piulitele in mod normal.