| AlexDorinel a întrebat:

Cum sterg si eu praful,grasimile si toate cacaturile care le lasa verisoaramea pe tastatura,mouse,am incercat cu spirt,nu e asa eficient, ma enerveaza ca vine in fiecare zi si se joaca si daca nu o las zice ca ma spune lu taicamiu ca injur

1 răspuns:
| IonutR1 a răspuns:

Sunt diferite substante pentru curatarea perifericelor. Si uite o idee ca sa nu mai poata sa zica ca injuri: Ia telefonul, las-o sa se puna la PC si porneste inregistrarea pe telefon si pune-l in buzunar. Alta idee nu am =) Bafta!