| ramonaclaudiabiancanicoleta a întrebat:

Cum trebuie sa reactionez cand sunt foarte suparata?

Răspuns Câştigător
| EdiC a răspuns:

Fa ce fac si eu imi iau undita si plec la pescuit dar tu ai putea sa iti iei lucrul care te linisteste si sa pleci pe malul unei ape si te linistesti si dupa aceea mergi acasa!
Sper ca teaam ajutat
! 1

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sa incerci sa te linistesti, pe mine ma ajuta si rugaciunea de cele mai multe ori.
Un ceai de tei te poate linisti.
Te pup!

| maddy673 a răspuns:

Mananca...laughing

| Sweety27 a răspuns:

Sa numeri pana la 10, sa respiri adanc si sa te gandesti la ultima peripetie cu prietenii, in care te-ai simtit cu adevarat bine sau de o farsa buna pentru urmatorul 1 Aprilie

| CrazyGirll a răspuns:

Asta vine de la sine.Depinde si de situatie. Daca situatia este grava, normal ca te superi, daca esti un nimic iti recomand sa te linistesti, si sa vezi cu ochii buni o parte a situatie, sa stii nu totul se rezuma la suparare.

| ramonaclaudiabiancanicoleta explică (pentru CrazyGirll):

Auzi oricum an ziua acea cand am pus intrebarea asta am fost foarte suparata oricum atrecut eu sunt an Germania daca vrei trimite adresa ta de yahoo.a mea este.ramonaclaudia75@yahoo.de

| CIIPRIANNn a răspuns:

Poti sa asculti muzica te va linisti

| luckwelt a răspuns:

Salut,ramonaclaudiabiancanicoleta in cazul in care esti suparata ar trebui sa
inspiri adanc si sa te gandesti la ceva care iti este placut, sper ca te-am ajutat!

| ramonaclaudiabiancanicoleta explică:

Imi pare bine ca miai raspuns an felu asta as vrea sa vb pe yahoo.