| даниель a întrebat:

Da-imi va rog o reteta de salata gustoasa dupa parerea voastra

7 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Varza alba tocata marunt,morcov ras,tenina rasa, miez de semnite de floarea soarelui, piept de pui fiert, fript sau copt, asezonata cu maioneza acrita cu zeama de lamaie.

| Madayna a răspuns:

Varza chinezeasca cu morcov ras, rosii, fasii din piept de pui la gratar, iar ca dressing otet balsamic si ulei de masline.

| Aimee33 a răspuns:

1)Salata de fructe:
-struguri;
-mere;
-pere;
-banane;
-kiwi.Prima data le tai in bucati si le amesteci. Faci un suc de lamaie si presari peste salata de fructe. happy
2)Salata de legume:
-castraveti;
-rosii;
-ardei;
-ceapa;
-otet;
-ulei.Tai castravetii, rosiile si ardeii in bucati si le amesteci impreuna cu ceapa, uleiul si otetul.
Pofta buna! kiss (funda? tongue )

| Tess a răspuns:

Ciao. Uite aici o salată deosebită, foarte simplu de făcut. http://reteteindraznete.blogspot.ro/2013/06/salata-de-orez-menta-naut.html

| MirceaRadu21 a răspuns:

Poate iti este de folos ceva de aici:http://d-news.ro/category/sanatate/

| Tequilla2340 a răspuns:

Daca vrei sa incerci sfecla cu morcov si telina.Este foarte gustoasa!