| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi cumpar mancare de exemplu lasagna de la Lidl pe care scrie ca trebuie lasata la cuptor cu microunde si nu am cuptor cu microunde unde o las? In cuptorul de la aragaz? Sau se poate manca si asa?

2 răspunsuri:
| CdeMetal a răspuns:

Poti incerca la cuptorul de la aragaz, dar nu o lasa mult.

| AndryDya a răspuns:

Nefacuta clar nu o poti manca! Incearca la cuptorul de la aragaz la o temperatura scazuta sa nu o arzi, o poti lasa in cuptor pana vezi ca acea umplutura fierbe sau face bule, si daca e inghetata las.o intai sa se duca gheata din ea. Ador lasagna?