| Elena1234456 a întrebat:

Daca mananc crenvursti de pui ma ingras? Tin un regim mai drastic cu fructe legume si iaurt si cam atat.

13 răspunsuri:
| JayLeno a răspuns:

Cremwursti: o pasta rezultata din piele, zgarciuri, resturi de pui invelita intr-un material sintetic. in mod sigur nu te ajuta la slabit asa ceva, mai rau te imbolnavesc...stai departe de asa ceva si mananca ceva sanatos altfel ajungi in mod sigur pe patul spitalului. ps: regimurile pentru slabit nu se fac dupa ureche, risti sa te imbolnavesti grav! straight face

| Elena1234456 explică:

@cryout mi-a cam pierit poftahee hee.

| Elena1234456 explică:

@cryout asta nu ajuta.Nu cred ca mai mananc in viata meahee hee.

| Elena1234456 explică:

@cryout si ceilalti.multam! Nu mai mananc in viata meahee hee.

| Bacemi a răspuns:

Sunt mai potriviti decat cei de porc dar nu stiu sa iti spun sigur. Depinde. Cei de pui si curcan sunt mai buni oricum.

| ramonaky25 a răspuns:

Crenvustii ingrasa oricum, fie de pui, fie de porc, pentru ca nu sunt naturali si sunt facuti din resturi de carnesad incearca mai bine piept de pui sau pulpe de pui(dar fara piele) iar dimineata poti manca oua fierte tari, iaurt, ceai indulcit cu miere, paine prajita cu miere...

| Ana a răspuns:

Nu ingrasa deloc, maxim 3 crenvusti poti sa mananci pe zi.

| tim a răspuns:

Deci cryout are sfaturi bune, sunt de acord cu el, nu sunt nici deliciosi nici sanatosi nici nimic. Dar poti sa mananci o bascula de cremvursti, ca tot nu te ingrasi, doar iti da impresia ca ai matu(stomacu)plin, si atat.Pe scurt, sunt cea mai inutila mancare din cate cunosc eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh acum 1-2 crenvusti nu iti va strica regimul.:D numa sa nu mananci o oala plina :)). dar daca vreodata vrei sa te lasi de ei uitete la video asta si iti trece=)) http://www.youtube.com/watch?v=UhwXPsTaRgc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingte cred si eu. nu stiu ce sa fac acum sa te simti mai bine laughing
pofta buna laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai mai sonia cum sa nu ajute happy tu tineai aici dieta si eu imi faceam grija de sanatatea ta incercand sati arat ca nu sunt atat de deliciosi si sanatosi in dietalaughing. e important sa stim ce bagam in gura nu?laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| adybitals a răspuns:

Buni