| mlfz13 a întrebat:

Daca sunt absolut sigur ca sunt o fiinta nesigura, inseamna ca sunt un om nesigur sau un om sigur?

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Si prietenul acela este Cheese?

https://www.youtube.com/watch?v=1-B6ZX9YfZQ

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Se numeste strabism intelectual big grin

| Elena9328 a răspuns:

Nesigur

| Lostlyric a răspuns:

In cazul acesta, nu sunt sigura ce sa-ti raspund.

| Victoria18 a răspuns:

Nesigur.

| nda a răspuns:

Din ce spui tu, mie mi se pare ca esti nesigur. Acum depinde si ce intelegi tu prin jocul asta de cuvinte.
"Sigur" e doar o constatare, un concept, o idee de-a ta. Ai ajuns la concluzia ca esti nesigur si esti convins de asta.
Daca ai putea sa si argumentezi aceasta idee, am putea fii siguri, ca tu esti nesigur.

| georgiana999 a răspuns:

Profunda intrebare. prea profunda. Pot spune ca sunt aproape sigura ca este prea profunda pentru activitatea rasei umane. ( probabil te subestimezi, motiv pentru care alegi siguranta doar cand vine vorba de propiile defecte care de fapt sunt calitati in randul celorlalti ).

| Nyya a răspuns:

Ești un om realist laughing

| mlfz13 explică:

Bine... Nu e vorba despre mine, am eu un prieten.

| Lostlyric a răspuns (pentru mlfz13):

laughing) Epic.

| Lostlyric a răspuns (pentru mlfz13):

Si prietenul acela este Cheese?

https://www.youtube.com/watch?v=1-B6ZX9YfZQ

| Señor1ta a răspuns:

Ești un om nesigur cu tente de siguranță laughing

| Pierdutaprintrestele a răspuns:

Pai după părerea mea cred ca ești un om singur. Dar acum depinde de contextul în care ești nesigur ca pot fi momente când nici tu nu poți fi sigur pe tine sau momente când ești. Depinde de acțiunea desfășurată?