| WangLouis a întrebat:

Deci, m-a piscat o albina de picior ( nu stiu cum e corect, am uitat denumirea oricum e partea ventra a labii piciorului) astazi pe la ora 12, si pe moment am simtit piscatura dar dupa am tratat cu indiferenta. Acum insa s-a umflat si ma doare in asa fel incat de abia pot sa merg. Stiti ceva ce as putea face pentru a mi se dezumfla sau ceva sa treaca?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se dezumfla singur. Trebuia sa pui, pe loc, apa cu sare. Acum este prea tarziu.