| Nja a întrebat:

Deci va fi ziua dirigintei mele și aș vrea să îi fac un tort dar am o problema..noi o vom chema ultima ora..eu fac tortul acasă și îl voi pune in cutie și îl aduc la școală voi face un tort de clătite, are ceva dacă stă de la 7:30 până la 13:00 in cutie? Și nu îl pun in frigider parc că nu avem frigider

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ori cumparati un tort adevarat, ori renunti la mormanul de clatite, care nu-i chiar tort si este jenant sa-i duceti asa ceva, ca la tara.
In plus, s-ar putea sa se acreasca, stand atatea ore in clasa, unde-i cald inca.