| Yuratchka a întrebat:

Du-te-n bucatarie si fa mancare? nu? asta am auzit toata viata mea. e bine?????????????????

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tine de tine altfel stai singur/a si nu ai probleme

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Daca ești femeie trebuie sa accepți ca asta este o sarcina care ne aparține. A gati este foarte important pentru viață si sănătatea familiei.Atunci când nu dorim sa ne "complicam viață", când căutăm solutiile cele mai ușoare pentru a ne îndeplini îndatoririle fata de viață si sănătatea familiei, atunci vom secera ceea ce am semănat: o familie bolnava, copii plăpânzi cu un sistem de apărare slab, supuși bolilor si o lipsa de concentrare care ii fac putin capabili sa învețe.
Așa ca ar trebui ca acest lucru sa decurgă de la sine si nu sa fie nevoie ca cineva sa il spună.

| Adrian7art a răspuns:

Bună..depinde ai un loc de muncă sau ești casnică?