| AvalohAlyn a întrebat:

E bun un aparat de facut gofre/Vafe?
Ala de 50 de lei de la Kaufland de maine.
Ies bune?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partea buna ca la Kaufland daca se strica primesti banii inapoi. Eu am luat un sandwich maker de la ei, l-am folosit pana s-a rupt manerul. Din vina mea pentru ca obisnuam sa cumpar cornuri la 1 leu, la taiam in jumatate, le dadeam cu margarina si puneam la sandwich marker. laughing M-am lamentat pe Facebook "ca produs care nu e de calitate ", apoi am fost trimis la magazin unde in baza bonului mi-au fost inapoiati banii. Am platit pe el 49.99 lei, am primit inapoi 59.99 lei pentru ca au fost nevoiti sa imi dea banii dupa pretul din magazin din ziua respectiva.
Sunt client Kaufland de 9 ani si am ramas la ei datorita modului de a-si respecta clentii.
Tot pe Facebook intr-o zi m-am plans ca sunt alti clienti nesimtiti care "fura" cosul din magazin cu tot cu produse. Sunt vreun ametit care l-a luat din greseala si l-a abandonat cine stie unde.
De la Bucuresti mi-au trimis jetoane pentru carucioare. Am primit de la Bucuresti chiar si cadouri tot dupa conversatiile avute cu ei pe Facebook. Si niciodata nu am fost inselat la bani, un pret la raft si altul la casa sau altele. Cum am patit la LIDL ca reducerea sa fie numai raft. Ajung la casa si ma trezesc cu 40 lei in plus de plata. Mai cumpar ocazional de la LIDL, dar mai mult prefer Kaufland.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In lidl se gasesc sigilate. Le bagi la incalzit apoi aplici ce crezi peste ele

Răspuns utilizator avertizat
| theforceofgood a răspuns:

Ce este ieftin, nu este de caliate- deci nu este bun, poate doar pentru o perioadă. Este ca și cum ai lua de la un magazin gen 39.