| RAY a întrebat:

Este greu sa inveti sa faci mancare gatita? Voi stiti? Sau mancati mai mult fast food?

8 răspunsuri:
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Nu este greu. Exista cărți de bucate online numai trebuie să-ți alegi ce preferi din ele.Si daca o sa începi sa gătești, o sa devii mai bun bucătar decât o femeie. E mult pana începi.

| 70gabriela70 a răspuns:

Buna!
Nu este greu, dar trebuie sa-ti si placa. Mie imi place mult sa gatesc, nu mananc fast-food decat de pofta.

| RAY explică (pentru 70gabriela70):

Ce gatesti tu mai des Gabriela? asa iubita tot sa ai

| 70gabriela70 a răspuns (pentru RAY):

laughing Penne, imi plac mult

| RAY explică (pentru 70gabriela70):

Aia nu e mancare sanatoasa

| 70gabriela70 a răspuns (pentru RAY):

Pai m-ai intrebat ce gatesc.
Si depinde ce inseamna pentru tine mancare sanatoasa. Nu mananc asta zi de zi, am zis doar ca-mi place. Cred ca e important sa diversificam, acum n-am sa fac numai salate fiindca sunt sanatoase.

| RAY explică (pentru 70gabriela70):

Nu doar salatele sunt sanatoase, diversitatea nutritionala este sanatoasa

| 70gabriela70 a răspuns (pentru RAY):

No, pai vezi?