| Katy20p a întrebat:

Este normal sa ii stiu parola de la Facebook al iubitului meu? Dupa 1 an si 4 luni de relatie?

11 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Nu e normal... trebuia sa stii din secunda doi a relatiei!

| Furnicuta000 a răspuns:

Intr-o relatie e normal sa ii stii si parola de la Instagram, Yahoo Mail, chiar si Youtube ca cine stie ce mesaje poate primi si acolo si exista riscul sa te insele.

Later edit: Sper ca exista persoane inteligente pe aici care si-au dat seama ca glumesc, Cosmin1234 se pare ca nu...

| AnastasiaK a răspuns:

Am si eu o intrebare: este normal sa ii lasi pe altii sa decida ce e normal in relatia dintre tine si el? Sau e si TPU inclus in relatia voastra? Parerile sunt impartite, iar eu consider ca fiecare isi stabileste "regulile" in relatia lui. In cazul meu, partenerul nu are ce cauta in telefonul meu, dar sunt si oameni care impart conturile, iar daca ei sunt ok cu asta, cine sunt eu sa-i judec? Din partea mea, puteti sa va duceti si la wc impreuna daca asta va face fericiti.

| Yurisa a răspuns:

Mna, depinde de voi.
Si prietenul meu, daca ar fi dupa el, m-ar controla non stop, dar nu il las. Nu pentru ca am ceva de ascuns, dar daca eu aleg sa ii respect intimitatea as dori ca acesta sa fie reciproc.
In opinia mea, nu e un lucru bun din cauza a cr am zis mai sus, dar voi va stiti mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e normal niciodata.

| GouDidodino a răspuns:

Da e foarte normal. Tu Ai auzit de intimitate? Dacă ai incredere in el, mergi mai departe si lasa prostiile astea. O relatie trebuie sa fie bazată pe încredere și respect.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Nu. Nu este normal sa-i stii parolele nici dupa 30 de ani. Sunt lucruri care se pastreaza deoparte, nu este ca si cum ai pune la spalat chilotii tuturor. Dar voi, generatiile astea, habar nu aveti de asa ceva...

| Andra9pk a răspuns:

El o stie pe a ta? laughing
Bun, i-o stii, dar aici parerile sunt impartite.
1. Ori se considera intimitatea lui, nu ii intri pe cont, nu ii umbli in tel
2. Ori se considera normal sa va stiti parolele unul altuia, neavand nimic de ascuns.

| Andreimihaitaureete a răspuns:

Este extrem de normal

| DreamerBoy a răspuns:

Nu este normal in niciun moment. O relatie se bazeaza pe incredere.