| NastyRoNasty a întrebat:

Este vineri. Asteptam un pachet. Primesc mesaj ca pachetul meu o sa fie livrat in alta zi.

Se livreaza si sambata? Daca nu, pot merge in depozit sa il iau sambata?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sâmbâta doar unele. Iar sâmbăta nici la depozit nu te primește.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fan curier livreaza si sambata, asa ca stai acasa intre ora 10 si ora 14 ca te vor suna.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Unele firme livreaza si sambata. Daca ti-au spus ca il livreaza in alta zi, ti-au dat sigur o zi sau macar un interval iar asta inseamna ca doar atunci se poate. Nu cred ca il poti lua din depozit, cel mult de la vreun sediu. Poti suna sa vezi daca se afla la sediul de curierat.