| Federer10 a întrebat:

Faceti-mi si mie un program de alimentatie si exercitii fizice (fara sala) pentru a-mi dezvolta masa musculara.

Răspuns Câştigător
| Adixuuu a răspuns:

Sunt niste reguli simple nu ai nevoie de cine stie ce program
3 mese pe zi, multe legume/fructe, fara ulei si mancare grasa.
cat despre masa musculara poti face seara si dimineata exercitii pentru muschii pe care vrei sa ii dezvolti
P.S. nu exagera din prima pentru ca nu vei putea sa rezisti.ex:in seara asta faci 100 abdomene maine faci 120

2 răspunsuri:
| Melli a răspuns:

Mancare care consta in cat mai multe legume fara infometare caci aceasta duce la anorexie o boala grea care duce la moarte, mergi la sala, alergi in parca sau afara. Fundita? happy

| Federer10 explică (pentru Melli):

Da alerg joc foarte mult fotbal, nu nu ma duc la salawinking