| nicolle17 a întrebat:

Fetiliii...a incercat cineva o dieta de ingrasare?laughing ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| nicolle17 explică (pentru bursuc001):

Multumesc. :*(bursuc001)

| bursuc001 a răspuns (pentru nicolle17):

Cu plăcere!

O seară frumoasă.

8 răspunsuri:
| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Am o colegă care cică ține dietă cu "pizza, Mc, gogoși și chips-uri" Merge. A mai pus pe ea. E foarte înaltă și e cam prea slabă. Oricum, ea a consultat mai întâi un medic. Ar fi bine să faci la fel. :*

| nicolle17 explică (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Da,o sa consult un medic..mananc o data pe sapt pizza, mc, etc...

| LarisaStanciuu a răspuns:

Mananci prajeli, stai toata ziua in pat ca un magar pe persoana fizicarolling on the floor)) manaci dulciuri,. P.S. Eu, cand mancam dulciuri mancam de plictiseala.laughing) Acuma am lasat-o mai moale laughing

| nicolle17 explică (pentru LarisaStanciuu):

Asta fac in vacantalaughing))

| LarisaStanciuu a răspuns (pentru nicolle17):

rolling on the floor)) Ma bucur

| xPiitiicaOx a răspuns:

Mananca carne, carbohidrati multi. Sucuri cate vrei. Te vei ingrasa. big grin cu siguranta