| edytZzza a întrebat:

Grisul cu lapte ingrasa?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! consumat in cantitate moderata, nu ingrasa, dar in cantitati industriale si zilnic...DA!
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar si apa are in jur de 100 kcal
mai bine ai lasa ingrasatu si te-ai apuca de sport, iar asa arzi grasimile si manaci si cat vrei

Răspuns utilizator avertizat
| alexandra1993 a răspuns:

Da, orice proteina animala ingrasa.Laptele e un produs de origine animala care contine proteine. Concluzia? Laptele ingrasa happy

| puX a răspuns:

Da, laptele ingrasa, dar, este indicat sa consumi 1-2 pahare de lapte pe zi pentru rezistenta, concentrare.